sobota 2. května 2015

festival malé oči


festival malé oči v kině oko . duben 2015 . radost . práce
reportáž pro bio oko . první a krásná zakázka 








































natáčení spotu v kavárně do větru


pár fotek z natáčení spotu o kavárně 
v moc příjemný kavárně do větru /za zahradou 5, praha 6/
nová zkušenost - poprvé fotografem při natáčení
11. dubna 2015 . bylo to krásný . a jděte někdy do větru!
























čtvrtek 2. dubna 2015

neděle 8. března 2015

kristýna visí v alibi























mám radost a můžu se o ni s Vámi podělit!
... v kavárně Alibi budou od 11.března viset moje fotografie! a Vás všechny zvu na svou první opravdovou vernisáž, která budeve STŘEDU 11.BŘEZNA od 19.00 v ALIBI v Dejvicích ve Svatovítské 6! těším se moc na milá setkání! kristýna

a jak do Alibi?metrem, tramvají či autobusem a pak pár kroků po svých...metro A - zastávka Dejvickátramvaj 5, 8, 20, 26 - zastávka Vítězné náměstíautobus 143, 180 - zastávka Kafkova

neděle 8. února 2015