sobota 2. května 2015
čtvrtek 2. dubna 2015
neděle 8. března 2015
kristýna visí v alibi

mám radost a můžu se o ni s Vámi podělit!
... v kavárně Alibi budou od 11.března viset moje fotografie! a Vás všechny zvu na svou první opravdovou vernisáž, která budeve STŘEDU 11.BŘEZNA od 19.00 v ALIBI v Dejvicích ve Svatovítské 6! těším se moc na milá setkání! kristýna
a jak do Alibi?metrem, tramvají či autobusem a pak pár kroků po svých...metro A - zastávka Dejvickátramvaj 5, 8, 20, 26 - zastávka Vítězné náměstíautobus 143, 180 - zastávka Kafkova
pondělí 16. února 2015
neděle 8. února 2015
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)




























































